آپدیت جدید تلگرام با ویژگی های جذاب منتشر شد!

از آنجایی که تلگرام تشدیدکننده این وضعیت خطاب میشد، مسئولان به صورت موقتی دسترسی به آن را مسدود کردند. به گفته سیمون رافائل، مدیر دیجیتال بنیاد ضد نژادپرستی آمادئو آنتونیو، از آنجایی که پلتفرم های بزرگ مانند فیس بوک مجبور شده اند با محتوای نژادپرستانه، ضدیهودی و مدافع راست افراطی مقابله کنند، افرادی که می خواهند در این مورد مطلب بنویسند به دنبال راه های جدیدی هستند. این سرویس پیامرسان یکی از محبوبترین اپلیکیشنها در روسیه و خاورمیانه به خصوص ایران محسوب میشود که به گفته تلگرام، در این مناطق بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. آنها گاهی وقتها با این که به سرویسهای جاسوسی مثل موساد وصل هستند اما خیلی ناشیانه عمل میکنند و تنظیم مطالب خلاف واقعشان هم قابل باور نیست.

هدف کانالهای ضد انقلاب، راه انداختن دعوای رسانهای میان دو مجموعه نظام است که این موضوع خلاف امنیت عمومی کشور و نگران کننده خواهد بود. رافائل گفت: در حال حاضر محبوبترین این راه ها در آلمان تلگرام است. فوروارد بدون نقل قول: یکی از بهترین امکانات و کاربردی ترین آن ها ، فوروارد بدون نقل قول است. باز کردن چتها از پیامهای فوروارد شده، لینکها، نام کاربری و پروفایلها، آنها را به این لیست اضافه میکند. تلگرام نیز تا روز ۴ آوریل برای تحویل کلید مورد استفاده برای رمزگشایی از پیامهای ارسالی فرصت داشت اما با پایان زمان این ضربالاجل تعیین شده، تلگرام اعلام کرد این سرویس به نوعی ساخته شده که حتی خود شرکت نیز از دسترسی به این کلیدها منع شده است.

در حال حاضر، به خاطر مشکلات پدید آمده بعد از ناآرامیهای دی ماه 1396، بحث فیلترینگ تلگرام بیشتر از هر زمان دیگری طی سالهای اخیر شکل بسیار جدی به خود گرفته و آینده این پیام رسان در هالهای از ابهام قرار دارد. در پیامی که ۲۵۰۰۰ نفر مشاهده کرده بودند، از افراد مخالف با محدودیتهای کرونایی خواسته شده بود تا آدرس خصوصی «نمایندگان پارلمان محلی، سیاستمداران و سایر شخصیتهای آلمانی» را به اشتراک بگذارند؛ زیرا این افراد معتقد بودند سیاستمداران مذکور «به دنبال نابودی» آنها از طریق محدودیتهای تحمیل شده به خاطر کرونا هستند.

در پیامی که 25000 نفر مشاهده کرده بودند، از افراد مخالف با محدودیتهای کرونایی خواسته شده بود تا آدرس خصوصی «نمایندگان پارلمان محلی، سیاستمداران و سایر شخصیتهای آلمانی» را به اشتراک بگذارند؛ زیرا این افراد معتقد بودند سیاستمداران مذکور «به دنبال نابودی» آنها از طریق محدودیتهای تحمیل شده به خاطر کرونا هستند. فیسبوک در ماه سپتامبر اعلام کرد حسابها، صفحات و گروههای مرتبط با «کوئردنکر» (متفکران جانبی) را حذف کرده است، جنبشی پرسروصدا که بر علیه محدودیتهای دولت آلمان برای مقابله با ویروس کرونا ظاهر شده است. دولت آلمان در حال بررسی ممنوعیت استفاده از پیامرسان رمزگذاری شده تلگرام است، زیرا این پیامرسان به ابزاری برای انتشار اخبار دروغین در مورد واکسن کرونا مبدل شده است.

در همان ماه، از تلگرام برای بسیج گروهی از افراد بدبین به ویروس کرونا استفاده شد و این افراد در خارج از خانه پترا کوپینگ، وزیر بهداشت ایالت زاکسن، با استفاده از مشعل های شعله ور تجمع کردند. ImaxTelegramBot کد های نمونه ای برای کتابخانه ربات تلگرام نوشته ایم که میتوانید به سادگی تست کنید. به عنوان نمونه شما میتوانید در ویدیوی زیر تعدادی از این قابلیتها را مشاهده کنید. بر اساس گفتههای رییس کمیته ارتباطات مجلس، طبق گزارشهای رسمی، کسب و کارهای شکل گرفته بر بستر شبکههای اجتماعی مسبب ایجاد شغل برای تعدادی از جوانان بیکار شده و به همین دلیل فیلتر تلگرام در ایران تبعاتی اقتصادی و اجتماعی خواهد داشت، اما نمیتوان از اهمیت مسائل امنیتی چشمپوشی کرد، چرا که باید صلاح جمعی جامعه را در نظر گرفت.

در حالی که این اتفاق نگرانی از بابت مسائل امنیتی را بین مسئولان بیشتر کرد، در دی ماه 1396 موجی از ناآرامیها در ایران به راه افتاد. آقا سلام من هر کاری کردم کد راه اندازیش نیومد لطفا بگید چکار کنم؟ 8 – پس از نصب ، نماد در بخش برنامه های من ظاهر می شود و یک میانبر جایگزین در صفحه اصلی قرار دارد. ۱- ابتدا آخرین نسخه اصلی تلگرام را دانلود کنید.

در این روش، شما یک شبیه ساز را روی سیستم خود نصب می کنید که با اجرا کردن آن، محیطی شبیه به محیط اندروید، روی کامپیوتر شما نمایش داده می شود. شاید اول از همه اینکه روبینو پلاس یک اپ مستقل نیست و صرفا «بخش کوچکی» از امکانات روبیکا به شمار میآید و این یعنی در صورت تمایل برای فعالیت در این اینستاگرام وطنی، باید نصب اپلیکیشن روبیکا را هم پذیرفته باشید.

در این صورت می توانید حتی به پیام هایی که برای شما فرستاده شده و سپس پاک شده نیز دسترسی داشته باشید فقط کافی است که این برنامه را نصب کنید و اینترنت دستگاه شما همیشه فعال باشد تا بتواتید اطلاعیه همه پیام های ارسال شده را فورا دریافت کنید. وی افزوده که تلگرام ممکن است در صورت عدم رعایت قوانین محلی در آلمان غیرفعال شود و همه گزینه های دیگر نیز هم بی نتیجه مانده اند. 302-installing-windows-10 Cached برای نصب ویندوز 10 شما نیاز به یکی از نسخه های 32 یا 64 بیتی ویندوز 10 دارید.

پس از دانلود و نصب شبیه ساز، حال باید آخرین نسخه از تلگرام ایکس را روی کامپیوتر خود دانلود کنید. موضوع تنها فعالیت ناشایست برخی کانالها است که باید رسیدگی شود. پس میتوان نتیجه گرفت موضوع “فیلتر تلگرام” قرار است دیر یا زود رخ بدهد. به گفته او، “مشخص کردن زمان فیلتر تلگرام” کار صحیحی نیست. وی در مورد این که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته تاکنون شکایتی از یک کانال تلگرامی ضد انقلاب مطرح نشده، عنوان کرد این کانال برای فعالیت های ضد انقلابی خود از بستر تلگرام استفاده میکند و به همین دلیل در آینده نزدیک تکلیف تلگرام را روشن خواهیم کرد.

به گفته خبرگزاریها، انتظار میرود این ممنوعیت از ماه آینده بعد اعلام نهایی رای درخواست تجدید نظر تلگرام اجرایی شود. بعد از رفع فیلتر تلگرام، موضوع فیلتر تلگرام در ایران به صورت دائمی، طی سه ماه اخیر به شکلی کاملا جدیتر از قبل مطرح میشود، اما همانطور که میبینید، همچنان اظهار نظرهای ضد و نقیضی درباره این اتفاق وجود دارد. البته دولت با فیلترینگ کانالهای سیاسی موافق نیست و خط کانالهای ضد انقلاب کاملا با کانالهای سیاسی متفاوت است. جهرمی در پایان گفت به واسطه برخی نظرات سیاسی نمیتوان دسترسی به فضای مجازی از جمله تلگرام را محدود کرد چرا که مردم این اپلیکیشن را انتخاب کردهاند و ما به نظر آنها احترام میگذاریم.

پس از اقدامات جاسوسی و انتشار شایعات ضد انقلابی، بار دیگر داستان فیلتر تلگرام در ایران جدی شد و دادستان کل کشور و سایر مسئولان در این مورد اظهار نظر کردهاند. محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور، ظهر روز گذشته در جمع خبرنگاران حاضر شد و به برخی سوالات پاسخ داد. دادستان کل کشور طی اظهاراتی که داشت به دنبال بستن فضای مجازی نیست اما موضوعی که وجود دارد هدف گروههای ضد انقلاب برای بر هم زدن آرامش روانی مردم از طریق کانالهای تلگرام است. روسیه در سال ۲۰۱۶ یک قانون ضد تروریستی گسترده را به تصویب رساند که به موجب آن تمامی سرویسهای پیامرسان موظف هستند امکان دسترسی و رمزگشایی از پیامها را در اختیار مقامات دولتی قرار دهند.

استیکرهای مخصوص به خود بسازید و آنها را برای دیگران در تلگرام ارسال کنید. این کارشناس ارشد شبکه و زیرساخت ادامه داد: احتمالا تلگرام در حال استفاده از دامنههای جدیدی است و به همین دلیل، این امکان برای کاربران فراهم شده است و موضوع عجیب و غریبی نیست؛ اما با بهروز شدن سیستم فیلترینگ ایران، دیگر این اتفاق نمیافتد. این کمی شرایط را عجیب می کند. به تازگی بروزرسانی نیز عرضه شده تا امکانات بیشتر و جالبتری را به گروههای چت اضافه کند. برای ویرایش تمهای تلگرام میتوانید از بخش Settings گزینهی Theme را انتخاب کرده و با لمس گزینه مشخصشده در تصویر زیر و انتخاب گزینهی Edit، تم مورد نظر خود را ویرایش کنند.

فایزر در اواسط ژانویه در مجلس بوندستاگ گفت: ما اطمینان میدهیم کسانی که نفرت پراکنی کنند را شناسایی و پاسخگو خواهیم کرد. اگر به صحبتهای ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه توجه کنید، وی نه تنها خبر فیلتر تلگرام در ایران را تکذیب نکرد، بلکه به صورتی غیر مستقیم به تایید آن پرداخت! در سال ۲۰۱۷، آلمان قانونی بحثبرانگیز را تصویب کرد که بر اساس آن شبکههای اجتماعی باید محتوای غیرقانونی را حذف کرده و به پلیس گزارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید