نصب و اجرای برنامه های اندروید بر روی ویندوز 10 و سایر ویندوز ها

در چنین شرایطی، نصب آپدیتها همیشه اولین و مطمئنترین راه برای رفع بسیاری از مشکلات ویندوز 11 است. شما میتوانید همیشه بعد از راه اندازی کامل بروزرسانی درایورها را انجام دهید. ویندوز 11 پتانسیل کامل سختافزاری را برای بازی کردن دارد و برخی از جدیدترین فناوریهای بازی را برای شما فراهم میکند. دکمه استارت از قدرت رایانش ابری و Microsoft 365 استفاده میکند تا فایلهای اخیر خود را بدون توجه به پلتفرم یا دستگاهی که قبلاً از آن استفاده میکردید، نشان دهد حتی در دستگاههای اندروید و IOS این مورد صادق است.

تغییر نام، دیلیت کردن و تغییر دادن فایلهای سیستمی ویندوز یکی از علل اصلی خرابی کامپیوترهای ویندوزی است و این موضوع با دستکاریهایی که کاربران مبتدی به روشهای مختلف انجام میدهند، ارتباط تنگاتنگی دارد. پنل ویجت ویندوز 11 یکی از ویژگیهای جدیدی است که ردموندیها به سیستم عامل محبوب خود اضافه کردهاند که توسط آن کاربران میتوانند با استفاده از باکس هایی که موضوع آنها قابل انتخاب و شخصی سازی از سوی کاربر است، به اطلاعات بروزرسانی شده دسترسی پیدا کنند و مایکروسافت آن را “کارت اطلاعات” مینامد. سپس میتوانید موقعیت یک ویجت را در پنل تغییر دهید.

اما زمانی که ویجتهای سوم شخص در دسترس قرار بگیرند، مطمئنا این پنل کاربرد خود را نشان میدهد. گزینه Add widgets در قسمت پائین سمت چپ گزینهای در اختیار شما قرار میدهد که توسط آن میتوانید به برنامه Widgets بگوید به چه موضوعاتی علاقمند هستید یا نیستید. سازندگان و ناشران و همچنین صاحبان املاک میتوانند Widgets جدیدی را در ویندوز برای ارائه محتوای شخصی باز کنند. ویندوز 11 همچنین از نظر طراحی ایمن میباشد، از فناوریهای امنیتی جدید که از تراشه ابری استفاده میکنند محافظت میکند، در حالی که تجربههای جدید را نیز امکانپذیر میکند.

ویندوز همواره با ارائه تغییرات انعطافپذیر در پنجرههای متعدد و امکان چسباندن برنامهها در کنار یکدیگر به شما کمک میکند تا هر طور که میخواهید و راحت هستید با ویندوز کار کنید. در صورت تمایل میتوانید برای نصب سیستم عامل خود از کمک تعمیرکاران و کارشناسان ما، استفاده کنید. کدام نسخه را باید نصب کنیم؟ حتی زمانی که بر روی کار خود تمرکز کردهاید در زمانی کوتاه که نیاز به استراحت دارید یک لحظه برای بررسی دنیای بیرون میتوانیم از این ابزار استفاده کنیم.

بلافاصله بعد از ورود به قسمت ویجتها، با تعدادی ویجت اصلی که اطلاعاتی در مورد نتایج ورزشی، آب و هوا، قیمت سهام و هر تصویری که احتمالا بر روی اکانت OneDrive خود ذخیره کردهاید روبرو خواهید شد. 2. پس از باز شدن پنجره Language در قسمت تنظیمات (Setting)، گزینه Add a language را انتخاب کنید. سپس زبان، تاریخ و ساعت را انتخاب کنید. پس از تکمیل این فرم و انتخاب پلت فرم معاملاتی موردنظر خود، روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید. به طور مثال شما میتوانید ویجت هواشناسی را در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ شخصی سازی کنید و همچنین میتوانید مکان پیش فرض و واحد اندازه گیری دمای هوا (سلسیوس یا فارنهایت) را برای این ویجت تعریف کنید.

همچنین زمانی که چندین بار گروهی از برنامهها را روی مانیتور باز میکنید، طرحبندیها حفظ میشوند. در زمینه 64 بیتی بودن این سیستم عامل، خوش بختانه همچنان برنامههای 32 بیتی در ویندوز 11 پشتیبانی میشوند تا به احتمال زیاد نگرانی از بابت مشکلات سازگاری نداشته باشیم. بدین ترتیب شرکتها میتوانند اطمینان حاصل کنند که اپلیکیشنهای آنها در یک محیط استاندارد و مدیریت شده، اجرا میشوند. آسان ویندوز ۱۰ یک نسخه اتوماتیک شده ازمایکروسافت ویندوز ۱۰ اصلی می باشد و برای کاربرای ساخته شده که دانش فنی برای نصب ویندوز ۱۰ را ندارند یا میخواهند سی دی ویندوز را داخل دستگاه خود گذاشته و بدون هیچ گونه تنظیمات ویندوز ۱۰ جدید خود را نصب کنند.

همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد. اگر میخواهید ببینید بدون ثبتنام در Windows Insider یا پاک کردن ویندوز ۱۰ و نصب نسخه بتای ویندوز ۱۱، سیستمعامل جدید مایکروسافت را آزمایش کنید؛ میتوانید نسخه پیشنمایشی از آن را در مرورگر خود ببینید. اما بهتر است محل نصب پیشفرض باشد! اما جالب است بدانید که ویندوز 10 به طور پیشفرض دارای زبان فارسی است که تمامی متون را به این زبان نمایش خواهد داد.

بعضی اوقات اصلا هیچ چیزی روی صفحه نمایش دیده نمیشود و در موارد دیگر شما ممکن است ماوس یا صفحه کلید را در اختیار داشته باشید اما محیط دسکتاپ وجود ندارد و در برخی موارد شاهد بالا نیامدن ویندوز 10 و خط تیره چشمک زن یا بالا نیامدن ویندوز و ریستارت شدن هستند. وقتی که ویندوز با مشکل بالا نیامدن مواجه میشود، به صورت خودکار ریستارت میشود و این چرخه مدام تکرار میشود و مانع از دادن وقت به کاربر برای حل مشکل میشود. این مشکل به این دلیل رخ میدهد که ویندوز به طور جداگانه بهروزرسانی میشود و برنامهها نیز هر کدام به صورت جداگانه باید بهروزرسانی شوند.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای سیستم بوجود بیاید مشکل رم است. امکان معرفی برنامه ها و بازیهای موجود در حافظه سیستم تان نیز وجود دارد و قادرید با معرفی ان ها به بلواستکس با یک کلیک نصب شان کنید! اگر آنتیویروس دارید، بررسی کنید که به آخرین بهروزرسانی مجهز است یا نه. مایکروسافت بههنگام معرفی بهروزرسانی ۲۰۰۴ گفته بود که قصد دارد تا زمان فرا رسیدن تاریخ انتشار عمومی، همچنان از طریق بهروزرسانیهایی جدید باگهای آن را برطرف کند تا در هنگام در دسترس قرار گرفتن آن برای عموم، مشکلات بسیار کمی گریبانگیر کاربران شود.خبر خوب این است که مایکروسافت میگوید در حال تلاش است تا بتواند مشکلات یادشده را هرچهزودتر رفع کند.

این یعنی در روز ۸ خرداد، بهروزرسانی جدید برای همه منتشر نخواهد شد.همانطور که میشد انتظار داشت، ردموندیها تصمیم گرفتهاند رفع مشکلات پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز را در اولویت اول قرار دهند. نسخهی نهایی ویندوز 10 نیز همچون سایر نسخهها شبیه یک بروزرسانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. میزان حافظه رم و ذخیره سازی نیز نسبت به ویندوز 10 تغییر کردهاند که یعنی دستگاههای پایین رده حالا حداقل باید 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار داشته باشند و 32 گیگابایت کفایت نمیکند. شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که سیاستهای تقسیم درآمد به تدریج در حال تغییر است، جایی که توسعهدهندگان برنامهها میتوانند تجارت خود را به ویندوز 11 و درآمدزایی کنند.

اکنون میتوانید ببینید که فایل در حال ارسال شدن است. از اواخر امسال، مردم قادر خواهند بود تا برنامههای اندروید را در فروشگاه مایکروسافت پیدا کنند و آنها را از طریق Amazon Appstore بارگیری و نصب کنند- تصور کنید که ویدئویی از tik tok ضبط و ارسال کنید یا از Khan Academy Kids برای یادگیری مجازی است را در رایانه استفاده کنید. در این حالت باید دستور بوت شدن سیستم از طریق فلش مموری را صادر کنید.

2 – فایل bpass w11 را دانلود کنید و سپس از حالت فشرده خارج کرده و فایل bpass.reg را در فلش ی که برای نصب ویندوز 11 آماده کرده اید کنار فایل setup ویندوز کپی کنید. تب Boot را در BIOS پیدا کنید و گزینه Removable Devices را انتخاب کنید تا بتواند فایل های نصب ویندوز ۱۰ را از USB بخواند. I روی صفحه کلید ، تنظیمات Windows را باز کنید.مرحله 2. وقتی تنظیمات ویندوز باز می شود ، دسته Windows Update را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید. با این حال، شما قادر خواهید بود از طریق تنظیمات برنامه، کد خطای موردنظر را پیدا کنید.

شبیه ساز مذکور برای اجرای بازیهای سنگین مناسب نخواهد بود. این باعث میشود کمی بیشتر شبیه MacOS و ChromeOS به نظر برسد. بخش اصلی که ویجتهای هواشناسی، اخبار ورزشی، جدیدترین تصاویر کاربران و دیگر موضوعات شخصی سازی شده را شامل میشود و یک بخش خبری که تیترهای خبری قابل کلیک را از منابع مختلف در اختیار شما میگذارد. به طور مثال برای ویجت هواشناسی، جزئیات بیشتری از وضعیت آب و هوا دریافت خواهید کرد یا آخرین نتایج ورزشی را به صورت تکمیلتر شاهد خواهید بود. تغییر دیگری که باید به آن اشاره کرد جمع و جورتر شدن نوتیفیکیشنها است.

سیستم شروع به بررسی آپدیت های موجود برای سیستم شما و دانلود خودکار آن ها خواهد کرد. کش دانلود بروزرسانیویندوز را پاک میکند تا بتواند شروع به کار کند. همچنین یک فیلد جستجو نیز در این قسمت تعبیه شده و دکمهای که به شما اجازه میدهد ویجتهای جدید را دانلود کنید. های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. فرض کنید ۵۰۰ عدد کامپیوتر دارید و قصد نصب ویندوز روی آنها دارید در این صورت یک نسخه ویندوز همراه با یک لایسنس دریافت میکنید که میتوانید روی ۵۰۰ تا کامپیوتر نصب کنید.

در حال حاضر، میتوانید با مرورگر وب مایکروسافت اج وبگردی کنید و حتی با حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید. در حال حاضر، این ویندوز ۱۱ دارای دسکتاپ، مرورگر اج، منوی استارت، مایکروسافت استور و Notepad است اما بهزودی دیگر بخشهای ویندوز ۱۱ به آن افزوده خواهند شد. این نسخه نمایشی ویندوز ۱۱ از ماه گذشته در حال توسعه است و با React و JavaScript به همراه CSS تحت وب ساخته شده است. با من همراه باشید. از تصاویر زمینه تاریک تا روشن، تصاویر زمینه رنگی با زمینه تاریک و روشن و در کل طراحی مدرنی که سبب می شود واقعا حس به روز بودن ویندوز را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید