چگونه به بوت منیجر ویندوز بروم؟

پسورد خود را وارد کرده و تغییرات خود را همانطور که در بالا ذکر شد ذخیره کنید. پسورد شما در ویندوز 10 حذف خواهد شد. این امکان خصیصهای عالی برای آزمایش سیستمعاملها یا نصب نرمافزار در محیطی امن و بدون ریسک روی سیستمعامل واقعی شما است.نسخههای جدیدتر ویندوز ۱۰ نیز ابزار دیگری بهنام Windows Sandbox دارد که امکان میدهد کپی تمیز از ویندوز ۱۰ را باز کنید؛ بهطوریکه وقتی آن را ببندید، ویندوز ریست میشود. ویندوز ۱۰، برای هر بخش از ویندوز، یک عیبیاب یا Troubleshooter دارد. اگر از داخل ویندوز در حال نصب ویندوز 11 هستید، فایل exe را از پوشهی ریشهی درایو نصب ویندوز اجرا کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

برای آنکه بدانید کامپیوتر شما از حداقل مشخصات مورد نیاز برای نصب ویندوز 11 برخوردار است میتوانید نرمافزار PC Health Check مایکروسافت را دانلود و نصب کنید. به منظور پیدا کردن پسورد وای فای (WiFi) در ویندوز روشهای مختلفی وجود دارند که میتوانید از آنها استفاده کنید، اما یکی از سادهترین و بهترین روشهای موجود روشی است که در ادامه شرح میدهیم. پیدا کردن پسورد وای فای (WiFi) در مک بوک های اپل به سادگی قابل انجام است.

اما پیدا کردن پسورد وای فای (WiFi) در مک بوک های اپل به چه صورت انجام میشود؟ به عنوان مثال برای پیدا کردن پسورد وای فای (WiFi) در ویندوز باید یک روند خاص طی شود که این روند با مراحل مورد نیاز در مک بوک های اپل تفاوت دارد. این امکان وجود دارد که شما رمز عبور یا پسورد پیش فرض مورد نظر را بنا به دلایل امنیتی تغییر داده باشید. اگر بنا به هر دلیلی رمز عبور یا همان پسورد وای فای خود را فراموش کردهاید و حال نمیدانید که چگونه باید از این معضل بزرگ عبور کنید، این مقاله بهترین راهنمای ممکن را در اختیارتان قرار میدهد.

این احتمال وجود دارد که بنا به هر دلیلی رمز عبور یا همان پسورد وای فای خود را فراموش کنید. با این حال، بسیاری از ویژگی های جدید هیجان انگیز دیگری وجود دارد. اگرچه روش پیشنهادی ما در این بخش برای بروزرسانی به نسخه جدید استفاده از تنظیمات Windows Update خود ویندوز است، اما باز هم امکان دارد با مشکلاتی روبرو شوید که نحوه تشخیص آن چندان آسان نیست، ولی برای رفع مشکلات احتمالی چند راه حل وجود دارد که میتوانید با انجام آنها ایرادهای بوجود آمده را برطرف کنید. برای یادگیری نحوه رفع مشکل پاک شدن آیکونهای دسکتاپ، مطلب رفع مشکل پریدن و ناپدید شدن آیکونهای دسکتاپ ویندوز را مطالعه کنید.

جالب است بدانید با وجود اینکه انتشار اولین نسخه از Windows 10 شرکت مایکروسافت (Microsoft) به سال 2015 برمی گردد، یعنی چیزی حدود 5 سال، اما هنوز که هنوزه سوال خیلی ها این است که آیا نصب ویندوز 10 خوب است یا خیر؟ شاید برچسبی که حاوی این اطلاعات باشد بر روی جعبه مودم شما نصب شده باشد یا در آن موجود باشد. در این شرایط شما باید جعبه مودم خود را بررسی کنید.

در این شرایط پنجرهای شبیه به عکس فوق نمایان میشود. در این شرایط مانند عکس فوق از شما خواسته میشود که پسورد وای فای آن شبکه را به منظور تکمیل فرآیند اتصال وارد نمایید. با زدن تیک گزینه Show Password رمز عبور یا همان پسورد شبکه وای فایی که به آن متصل هستید نمایش داده میشود. مرحله ۱ : دستگاه Android خود را به رایانه متصل کنید و حالت debugging را فعال کنید تا ارتباط بین دستگاه های شما برقرار شود.

4. هنگامی که از شما خواسته شد، رمز عبور خود را دوباره وارد کنید تا تغییرات جدید را تأیید کنید. آپدیت از ویندوز قبلی با نگه داشتن فایل های گذشته: تقریبا تمام مراحل نصب ویندوز خام و آپدیت مستقیم از ویندوز قبلی به یک شکل هستند با این تفاوت که پس از اتمام نصب هنگام ورود می توانید با رمز گذشته خود وارد شوید و یا یک کاربر جدید برای سیستم تعریف کنید.

ویندوز جدید همچنین نرمافزارهایی که بهطور پنهان در حال فعالیت میباشند را به کاربر اطلاع میدهد و حتی بهطور هوشمند پیشنهادهایی باکار در حال انجام کاربر برای استفاده از نرمافزارها و پر کردن فضای خالی صفحه ارائه میکند. به گفته کاربر یاد شده، پیام جدید ویندوز ۱۱ صرفاً در بخش تنظیمات و با اندازه بسیار کوچکی نمایش داده میشود تا مایکروسافت اطمینان حاصل کند که شما اطلاع دارید که دستگاهتان با این نسخه از ویندوز سازگار نیست. اگرچه راهکارهایی برای نصب ویندوز ۱۱ روی دستگاههای مجهز به این پردازندههای AMD وجود دارد، اما به گفته مایکروسافت، دستگاههایی که حداقل مشخصات مورد نیاز را نداشته باشند، احتمال کرش کردن ویندوز در آنها حدود ۵۲ درصد بیشتر است.

درایو نصب ویندوز را انتخاب کنید و روی Next بزنید. برای رمز گذاشتن برای کامپیوتر ویندوز 10 و یا فعال کردن دوباره رمز عبور خود در ویندوز 10 ، “netplwiz” را دوباره اجرا کنید و کادر مورد نیاز برای فعال کردن رمز عبور را تیک بزنید. 1. برای برداشتن رمز کامپیوتر ویندوز 10، ابتدا روی منوی Start کلیک کرده و “netplwiz” را تایپ کنید. ابتدا بر روی آیکون وای فای موجود در نوار گوشه سمت راست و پایین محیط سیستم عامل ویندوز کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Open Network and Sharing Center کلیک کنید. شبکه وای فای را انتخاب کنید و سپس بر روی آیکون “i” موجود در نوار زیرین پنجره کلیک کنید.

برای حذف هیستوری در پنجره File Explorer روی منوی File کلیک کنید و بعد Change Folder and Search Options را انتخاب کنید. امروز وبسایت ALumia به نسخهی درز پیداکردهی آن دست پیدا کرد و ساعاتی بعد این نسخه به صورت رسمی در مایکروسافت استور قرار گرفت. مشاهده خواهید کرد که بعد از چند دقیقه کامپیوتر یا لپتاپ ویندوزی شما بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور وای فای به شبکه مد نظر متصل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید