20 روش افزایش سرعت کامپیوتر/لپتاپ تا 2 برابر (برای گیمینگ و ) – جالب آموز

خوشبختانه، ویندوز۱۰ به ما این امکان را میدهد تا ردیابی سیستمعامل را غیرفعال کنیم. همچنین در این بخش امکان غیرفعال کردن ردیابی راهاندازی برنامه (app launch tracking) و محتوای پیشنهادی (suggested content) در این تنظیمات وجود دارد. در حال حاضر امکان استفاده از کانال Release Preview وجود ندارد؛ چون این نسخه معمولا کمی قبل از انتشار نسخهی نهایی در دسترس قرار میگیرد.بعد از تغییر کانال نیازی به ریست کردن کامپیوتر وجود ندارد.

بلکه VirtualBox ابزاری است که به کاربران اجازه میدهد سیستم عامل های ثانویه دیگری را در کنار سیستم عامل اصلی کامپیوتر خود نصب و از آن استفاده کنند. سیستم شروع به بررسی آپدیت های موجود برای سیستم شما و دانلود خودکار آن ها خواهد کرد. خطای دوم: پیکربندی آپدیت ویندوز انجام نشد. و معمولا بعد از یک زمان مشخص غیرقابل استفاده میشود و باید نصب مجدد انجام دهید. ویژگی DirectStorage جدید همچنین به کسانی که دارای SSD NVMe با عملکرد بالا هستند اجازه میدهد تا زمان بارگذاری سریع تری را مشاهده کنند. ولی با انتخاب گزینه بعدی قادر به زمان بندی همه این کارها طبق سلیقه خودتان خواهید بود.

7. در این مرحله ویندوز باید به صورت پیش فرض لود شود . در مرحله اول گزینه Startup Repair را انتخاب میکنیم. از زمانی که مایکروسافت پروژه ویندوز اینسایدر را در اول ماه اکتبر سال 2014 راه اندازی کرد مدت زیادی می گذرد و درست همان موقع بود که اولین بیلد ویندوز 10 پیش نمایش فنی یعنی 9841 برای اینسایدر ها در دسترس قرار گرفت. برنامه پیام رسانی مایکروسافت Teams در سال 2017، دو سال پس از انتشار ویندوز 10 راه اندازی شد. با کلیک بر روی این قسمت به سایت رسمی شبیه ساز اندروید YouWave هدایت خواهید شد. پس اگر با دسکتاپ ویندوز ۱۰ بر روی یک تبلت با صفحه لمسی کار میکنید، خرید یک موس و صفحه کلید قابل حمل برای کار بر روی دسکتاپ ایده خوبی است.

با استفاده از این روش کامپیوتر شما قادر خواهد بود که در مرحله بوت یا راه اندازی، درست مثل یک تبلت یا گوشی اندرویدی اجرا شود! فایل های apk در دستگاههایی که از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند، دقیقا مانند فایلهای exe در کامپیوتر عمل میکنند. این برنامه را قبلا با نام Lumia Recovery Tool می شناختیم، که پس از پشتیبانی آن از گوشی های غیر لومیا (HTC)، نام آن نیز به Windows Phone Recovery Tool تغییر پیدا کرد و از آن زمان، با توجه به بازخورد کاربرانی که با دستگاه خود به مشکل برخورده بودند، این برنامه چندین آپدیت دریافت کرد تا زمانی که کاربران نیاز داشتند تا از ویندوز 10 موبایل به ویندوز فون 8.1 برگردند، با مشکل بریک شدن گوشی مواجه نشوند.

با توجه به وضعیت اینترنت در کشور و حجم نسبتا زیاد آپدیتها، حداقل ما ایرانیها میبایست هر طوری که شده مقابل آپدیت خودکار ویندوز 10 بایستیم. به طور معمول، نظرسنجی ها شامل تقریباً 60000 رایانه شخصی است که حجم نمونه نسبتاً کوچکی است، اما به ما اجازه می دهد تا تمایلات کلی را با پذیرش ویندوز مشاهده کنیم. در صورتی که نتوانستید به بایوس بوت کنید می توانید از مقاله آموزشی “چگونه به بایوس (BIOS) سیستم دسترسی پیدا کنیم؟ نسخههای ویندوز ۱۰ هر کدام برای یک محیط طراحی شدهاند و باید متناسب با نیاز و بودجه یکی از آنها را انتخاب کنیم.

تنظیمات ویندوز ۱۰ را انجام دهید. به همین دلیل اکیداً توصیه میشود این ویژگی را طبق عکس زیر با رفتن به قسمت تنظیمات و در Privacy گزینه speech را خاموش کنید. همچنین گوشی موبایل سامسونگ Z2 نیز دارای این سیستم عامل می باشد. امروز در انزل وب سه روش نصب سیستم عامل ویندوز در دستگاه های اندرویدی را توضیح دادیم. سایر جنبه های مفید قابل ذکر عبارتند از: کنترل های سفارشی، عملکرد چند نمونه ای، ماکروها و البته گرافیک بالا و عملکرد FPS. نکته: عملکرد مناسب ویندوز 10 و همچنین تضمین امنیت سیستم شما در گرو همین آپدیتهای همیشه در صحنه است.

اگر در نسخه Dev برنامه Windows Insider هستید ، ممکن است انتخاب سختی داشته باشید. نسخه ارائه شده در سرزمین دانلود شامل نسخه های 32 و 64 بیتی به صورت جداگانه میباشد. همه این ها در قالب بسته های آپدیتی که هر چند وقت از سوی این شرکت ارائه می شوند در دسترس کاربران ویندوز قرار می گیرد. ویندوز ۱۰ جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت است که اتفاقا با توجه بسیاری هم از سوی این شرکت مواجه است. مقایسه کامل این نسخههای ویندوز ۱۰ در این لینک موجود است. در تنظیمات حریم خصوصی عمومی(General privacy settings)، ویندوز۱۰ به شما این امکان را میدهد که شناسه تبلیغات و همچنین ads را که در منوی استارت و جاهای دیگر مشاهده میکنید، خاموش کنید.

امکان فعال/غیرفعال کردن FPS (فریم ریت) از منوی شبیه ساز وجود دارد ! خوشبختانه امکان برداشتن این محدودیت ها و تغییر و حذف کلیه فایل ها و پوشه ها وجود دارد. کار تمام است. اکنون اگر وارد بخش آپدیت ویندوز شوید با پیامی قرمز رنگ و با مضمون تغییر تنظیمات آپدیت، مواجه میشوید که یعنی عملیات غیرفعال سازی آپدیت ویندوز 10 با موفقیت به پایان رسیده است. آیا می توانم سیستم عامل اندروید خود را تغییر دهم؟

سرعت انتشار نسخههای جدید سیستم عامل قبلی مایکروسافت با بهروزرسانیهای ویندوز ۱۱ مطابقت دارد که به صورت سالانه ویژگیهای جدیدی را معرفی میکند. با این وجود تا پایان تاریخ پشتیبانی احتمالا ۲ یا ۳ بهروزرسانی دیگر برای نسخه قبلی ویندوز منتشر شود اما انتظار نمیرود ویژگیهای مهمی برای سیستم عامل قبلی مایکروسافت منتشر شود. البته اگر به اطلاعات خود اهمیت میدهید بهتر است از نسخه Pro استفاده کنید که ویژگیهای امنیتی را هم در خود دارد.

کاربرانی که از نسخه قبلی یعنی بیلد 10586 ویندوز 10 استفاده میکنند و علاقه به ارتقا به این ورژن دارند میتوانند بدون هیچ گونه نگرانی DVD ویندوز را در داخل دستگاه گذاشته و عملیات Update را انجام دهند. این عملیات بی نیاز به اتصال اینترنت میباشد و هیچ گونه اطلاعاتی را از دست نخواهید داد. گام 9: گزینه Phone Screen را در سمت چپ انتخاب کنید تا اتصال آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید